TLP-B235-11K-DKME4A | ALLEN BRADLEY | Kinetix TLP Servo Motor
Manufacturer Part Number (MPN)
TLP-B235-11K-DKME4A
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Code: TLP-B235-11K-DKME4A
  • Product Type: Kinetix TLP Servo Motor
  • Series: TL-Series
  • Voltage: 400V AC
  • Frame Size: 235mm Bolt Circle Frame Size
  • Encoder Type: 24-bit single-turn absolute encoder, multi-turn with battery required
  • Shaft: Smooth shaft
  • Brake: w/ 24V DC Brake