TLY-A230P-BJ64AA | ALLEN BRADLEY | TL-Series 24V DC Brake Servo Motor
Manufacturer Part Number (MPN)
TLY-A230P-BJ64AA
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Code: TLY-A230P-BJ64AA
  • Product Type: TL-Series 24V DC Brake Servo Motor
  • Series: TL-Series
  • Voltage: 230V AC
  • Frame Size: 70 mm (2.75 in.) or NEMA 23
  • Speed: 5000 rpm
  • Encoder Type: Absolute Encoder, Battery-Backed, Multi-Turn
  • Housing: IP65
  • Shaft: Shaft key, No shaft seal
  • Brake: 24V DC Brake