100-C37X10 | ALLEN BRADLEY | Contactor Non-Reversing 600V Max 37A Max
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C37X10
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Description
MCS-C Contactor, IEC,37A, 42V 50Hz / 48V 60Hz, Single Pack