100-C85D11 | ALLEN BRADLEY | Contactor 85 A 110V 50 Hz / 120V 60 Hz AC
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C85D11
Description
 Contactor,85 A,110V 50 Hz / 120V 60 Hz.,AC,3 Normally Open Poles,1 NO Contacts & 1 NC Contacts Single Pack Line Side Coil Termination Screw Terminals Motor Load