100-C85UDJ00 | ALLEN BRADLEY | Contactor Non-Reversing 600V 85A
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C85UDJ00
Description
 MCS-C Contactor, IEC,85A, 24V DC (w/Integrated Diode), Single Pack