100-C90D400 | ALLEN BRADLEY | Contactor 90 A 110V 50 Hz / 120V 60 Hz AC 4
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C90D400
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Description
Contactor,90 A,110V 50 Hz / 120V 60 Hz.,AC,4 Normally Open Poles No Contact Configuration Single Pack Line Side Coil Termination Screw Terminals Motor Load