100-E12KN01 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 12 A 250 50 60 Hz/250 500V DC
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E12KN01
Description
Contactor,IEC,12 A,250 500V 50 60 Hz/250 500V DC,3 NO Poles,0 NO 1 NC Auxiliary Contacts Screw Terminals