100-E16KJ10 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 16A 24 50 60 Hz/20 60V DC
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E16KJ10
Description
Contactor,IEC,16A,24 60V 50 60 Hz/20 60V DC,3 NO Poles,1 NO 0 NC Auxiliary Contacts Screw Terminals