100-E16KN10 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 16A 250 50 60 Hz/250 500V DC 3
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E16KN10
Description
Contactor,IEC,16A,250 500V 50 60 Hz/250 500V DC,3 NO Poles,1 NO 0 NC Auxiliary Contacts Screw Terminals