100-E370KN11 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC, 370 A, 50 60 Hz/250 500V DC,3
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E370KN11
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Description
Contactor IEC, 370 A,250 500V 50 60 Hz/250 500V DC,3 NO Poles,1 NO 1 NC Auxiliary Contacts Bus Bar Connections