100S-C16T14C | ALLEN BRADLEY | Contactor, Non-Reversing 600V Max 16 Amp Max
Manufacturer Part Number (MPN)
100S-C16T14C
Description
MCS 100S-C Safety Contactor, 16A, 240V 50Hz / 277V 60Hz