100S-C23D23BC | ALLEN BRADLEY | 100S-C Safety Contactor, 23A, Line Side, 110V 50Hz / 120V 60Hz, 3 N.O., 2 N.O. 3 N.C.
Manufacturer Part Number (MPN)
100S-C23D23BC
Description
Allen Bradley 100S-C Safety Contactor, 23A, Line Side, 110V 50Hz / 120V 60Hz, 3 N.O., 2 N.O. 3 N.C.