100S-C23EJ14C | ALLEN BRADLEY | 100S-C23EJ14C 100S-C Safety Contactor 23A 24 VDC Electronic Coil
Manufacturer Part Number (MPN)
100S-C23EJ14C
Description
Allen-Bradley 100S-C23EJ14C 100S-C Safety Contactor, 23A, Line Side, 24V DC Electronic Coil, Non-Reversing, Power Poles: 3-N.O., Auxiliary Contacts: 1- N.O., 4-N.C.