440L-R2KA0640YD | ALLEN BRADLEY | Type2 Receiver 0640-30mm GuardShield
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-R2KA0640YD
Description
Product Family: GuardShield Type 2 Safety Light Curtains
Catalog Number: 440L-R2KA0640YD
Type: Receiver
Resolution: 30 mm (1.18 in.)
Protected Height: 640 mm (25.2 in)