440L-R4AL3400YD | ALLEN BRADLEY | Guardshield Light Curtain PAC
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-R4AL3400YD
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Description
Product Family: GuardShield Type 4 Safety Light Curtains
Catalog Number: 440L-R4AL3400YD
Type: Receiver
Resolution: 14 mm (0.55 in.)
Protected Height: 3400 mm (133.9 in.)