440L-R4K1280YD | ALLEN BRADLEY | Type4 1280-30mm GuardShield
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-R4K1280YD
Catalog Number: 440L-R4K1280YD
Type: Receiver
Resolution: 30 mm (1.18 in.)
Protected Height: 1280 mm (50.4 in.)