512-BACD-A2F-3-4LR-22C-24R | ALLEN BRADLEY | NEMA Combination Starter Disconnect
Manufacturer Part Number (MPN)
512-BACD-A2F-3-4LR-22C-24R
Description
  • Catalog Number: 512-BACD-A2F-3-4LR-22C-24R
  • Lifecycle Status: Active
  • Disconnect Type: Fusible
  • Fuse Clips: 30 A Class R
  • Enclosure Type: NEMA 1 General Purpose
  • Control Voltage: 24V 60 Hz