6300P-215ACPMFDNB-3CCBW19NCNCNN-NN1S | ALLEN BRADLEY | 6300 Panel PC
Manufacturer Part Number (MPN)
6300P-215ACPMFDNB-3CCBW19NCNCNN-NN1S
Description
  • Product Code: 6300P-215ACPMFDNB-3CCBW19NCNCNN-NN1S
  • Screen Size: 21.5"
  • Resolution: 16:9 1920x1080
  • Bezel Type: Aluminum and Glass TrueFlat
  • Touch Type: Multi-touch (PCAP)
  • Mount Type: Panel
  • Fan Selection: Fanless
  • Power: 24 VDC isolated
  • Processor Class: Intel Core i3
  • Random Access Memory (RAM): 8GB
  • Operating System (OS): Windows 10 IoT LTSC (2019)
  • OS Storage Type/Expansion: 256GB SSD 2.5"
  • Com Ports 1 (Serial RS232): 2
  • Com Ports 2: None
  • Storage 1 (2.5" SSD): 256 GB SSD 2.5" TLC