6300PA-156ACVMFDNAN-CB1AW19NNN2NN-NN1SNSN | ALLEN BRADLEY | ASEM 6300PA On Machine Panel PC
Manufacturer Part Number (MPN)
6300PA-156ACVMFDNAN-CB1AW19NNN2NN-NN1SNSN
Description
  • Product Code: 6300PA-156ACVMFDNAN-CB1AW19NNN2NN-NN1SNSN
  • Screen Size: 15.6"
  • Resolution: 16:9 1920x1080
  • Bezel Type: Aluminum and Glass TrueFlat
  • Touch Type: Multi-touch
  • Mount Type: VESA
  • Fan Selection: Fanless
  • Power: 24 VDC isolated
  • Processor Class: Intel Celeron
  • Random Access Memory (RAM): 4GB
  • Operating System (OS): Windows 10 IoT LTSC (2019)
  • OS Storage Type/Expansion: 256GB SSD M.2 2280
  • Com Ports 1 (Serial RS232): 2
  • Com Ports 2: None
  • Storage 1 (2.5" SSD): 256 GB SSD M.2 2280