Manufacturer Part Number (MPN)
6300PA-240BCVMPDNAN-CB1AW19NNN2NN-NN1SNSC-PUNNPCPCPCPCPCES
Description
  • Product Code: 6300PA-240BCVMPDNAN-CB1AW19NNN2NN-NN1SNSC-PUNNPCPCPCPCPCES
  • Screen Size: 15.6"
  • Resolution: 16:9 1920x1080
  • Power: 24 VDC isolated
  • Product Bulletin: 6300
  • Product Type ID: P - Panel PC
  • Processor Class: Intel Core i7
  • Random Access Memory (RAM): 16GB RAM
  • Operating System (OS): Windows 10 IoT LTSC (2019)
  • OS Storage Type/Expansion: 1TB SSD 2.5
  • Com Ports 1: 2 Serial RS232
  • Com Ports 2: 2 USB 3.0
  • Storage 1 (2.5" SSD): 1TB SSD 2.5 TLC