800F-11AE185 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-11AE185
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Description
  • Product Code: 800F-11AE185
  • Legend Plate Style: 30 X 40mm Std., 2 Piece Snap-In (Plate and Frame)
  • Legend Color: Aluminum with Black Legend Text
  • Legend Language: English
  • Text/Symbol: READY
  • Dimensions: 30x40 mm