800F-11BE164 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-11BE164
Description
  • Product Code: 800F-11BE164
  • Legend Plate Style: 30 x 40 mm Standard, 2-Piece Snap-In (Plate and Frame)
  • Legend Color: Black with White Legend Text
  • Legend Language: English
  • Text/Symbol: OFF - COOLANT - ON
  • Dimensions: 29.7 mm (Width) x 39.7 mm (Height)