800F-35AE128 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-35AE128
Description
Product Code: 800F-35AE128
Description: Legend Plate for 22mm Push Button with HAND - OFF - AUTO Text
Product Type: 22mm Accessory
Legend Plate Style: 30 x 50 mm, 1 Piece