800F-PD5CX02 | ALLEN BRADLEY | 22mm Back of Panel Composite 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-PD5CX02
Description
  • Product Code: 800F-PD5CX02
  • Product Selection: 22mm Back of Panel Composite
  • Number of Contacts: 2 Normally Closed (NC)
  • Illumination Lamp Type: Incandescent
  • Voltage: 120V AC/DC
  • Mounting Hole Diameter: 22.5 mm