800FM-F0MX10 | ALLEN BRADLEY | 22mm Momentary Push Button 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-F0MX10
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Description
Product Code: 800FM-F0MX10
Product Selection: 22 mm Momentary Push Button
Number of Contacts: 1 N.O. + 0 N.C.
Illumination Lamp Type: Non-Illuminated
Hole Diameter: 22.5 mm