800FM-LFA5MN5WX10E | ALLEN BRADLEY | 22mm Alternate Action Operator 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LFA5MN5WX10E
Description
  • Part Number: 800FM-LFA5MN3WX10E
  • Description: 22mm Alternate Action Operator 800F PB
  • Type: Alternate Action Operator
  • Material: Metal
  • Illumination: Illuminated
  • Button Type: Flush
  • Action: Alternate Action
  • LED Color: White LED
  • LED Type: Integrated LED
  • Mounting: Metal Latch Mount
  • Voltage: 24V AC/DC