800FM-LMP63MN5GX20 | ALLEN BRADLEY | 22mm Push Pull Operator 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LMP63MN5GX20
Description
  • Part Number: 800FM-LMP63MN5GX20
  • Description: 22mm Push Pull Operator 800F PB
  • Size: 60mm
  • Type: Illuminated Push-Pull
  • Switch Configuration: 2 N.O.
  • Illumination: Green LED, Green Color
  • LED Module: Integrated LED Module
  • Material: Metal
  • Voltage: 120V AC/DC (Incand), 120V AC (LED)