800FM-P5PN3W | ALLEN BRADLEY | 22mm Pilot Light 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-P5PN3W
Description
  • Catalog Number: 800FM-P5PN3W
  • Product Type: 22mm Pilot Light
  • Number of indicator lights: 1 None
  • Voltage type: AC/DC
  • Rated operating voltage Ue: 24 V
  • Iens colour: Yellow
  • Operator construction/material: Metal
  • Illumination module input voltage: 24V AC/DC (LED)