800FM-P7MN3W | ALLEN BRADLEY | 22mm Pilot Light 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-P7MN3W
Description
  • Catalog Number: 800FM-P7MN3W
  • Hole diameter: 22.5 mm