800FM-SM42N | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-SM42N
Description
  • Product Code: 800FM-SM42N
  • Product Type: 22mm Selector Switch
  • Model Type: 4 Position Selector Switch