800T-12JX91KB7 | ALLEN BRADLEY | 30mm Selector Switch 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800T-12JX91KB7
Description
  • Product Code: 800T-12JX91KB7
  • Product Description: 30mm Selector Switch for 800T Push Button
  • Product Type: 30mm Type 4/13 Selector Switch
  • Illumination: Illuminated
  • Position: 3 Positions
  • Voltage: Full Voltage, 12V AC/DC