800T-24JC20KB7AA | ALLEN BRADLEY | 30mm Selector Switch 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800T-24JC20KB7AA
Description
  • Product Code: 800T-24JC20KB7AA
  • Mounting Hole Diameter: 30.5 mm
  • Enclosure Rating: Type 1, 4, 12, 13
  • Selector Switch Type: Illuminated
  • Number of Positions: 3
  • Illumination Voltage: 24V AC/DC