800T-QT24GAY | ALLEN BRADLEY | 30mm Pilot Light 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800T-QT24GAY
Description
  • Catalog Number: 800T-QT24GAY
  • Product Type: 30.5 mm Pilot Light
  • Enclosure Type: Type 4/13
  • Operation: Full Voltage, Push-to-Test
  • Illumination Type: Incandescent
  • Lens Color: Green
  • Voltage Rating: 24V AC/DC