CDL4UELD2-24V | CONNECTWELL | 4 sq.mm Terminal Block With Electronic Component in Grey Colour Suitable For 24 V
This product will be delivered in 8–10 weeks.
Manufacturer Part Number (MPN)
CDL4UELD2-24V
Original Equipment Manufacturer
CONNECTWELL
Description
Double Level Terminal Block are available with AC voltage indicator with LED.
Technical Data
Rated Voltage 500 V
Rated Current 32 A
Tightening Torque 0.5 Nm