CQ2B32-75D | SMC CORPORATION | Pneumatic Cylinder Double-Acting 75mm Stroke Single Rod Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
CQ2B32-75D
Original Equipment Manufacturer
SMC CORPORATION
Description
Specification Detail
Make SMC
Part Number CQ2B32-75DMZ
Type Double-Acting Pneumatic Cylinder
Bore Diameter 32 mm
Stroke Length 75 mm
Max Pressure 1.0 MPa