MPAR-A2100C-V2E | ALLEN BRADLEY | MP Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-A2100C-V2E
Description
  • Product Code: MPAR-A2100C-V2E
  • Series: MP-Series Electric Cylinders
  • Rod Stroke Length: 100 mm (4.15 in.)
  • Voltage Rating: 230V AC