MPAR-B1200E-V2E | ALLEN BRADLEY | MP Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-B1200E-V2E
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Description
  • Product Code: MPAR-B1200E-V2E
  • Product Selection: MP Series Electric Cylinder
  • Stroke Length: 200 mm (8.3 in.)
  • Voltage: 460V AC