SK-RM-PIB2-C585D545 | ALLEN BRADLEY | PowerFlex 750 Kit PIB Board
Manufacturer Part Number (MPN)
SK-RM-PIB2-C585D545
Description
  • Product Code: SK-RM-PIB2-C585D545
  • Product Name: PowerFlex 750 Kit PIB Board
  • Voltage Rating: 400V (585A), 480V (545A)