TLP-A200-350-DKMD4S | ALLEN BRADLEY | Kinetix TLP Servo Motor
Manufacturer Part Number (MPN)
TLP-A200-350-DKMD4S
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Description
  • Product Code: TLP-A200-350-DKMD4S
  • Product Type: Kinetix TLP Servo Motor
  • Voltage: 230V AC
  • Frame Size: 200mm Bolt Circle Frame Size
  • Encoder Type: 24-bit single-turn absolute encoder, multi-turn with battery required
  • Shaft: Smooth shaft
  • Brake: With 24V DC Brake