5IK90GE-SW2ML | ORIENTAL MOTOR | Electromagnetic Brake Motors
ضمان
التسليم والشحن
Enquire Now
Interested in this product? Submit your enquiry by entering your details.
رقم قطعة الشركة المصنعة (MPN)
5IK90GE-SW2ML
الشركة المصنعة للمعدات الأصلية
ORIENTAL MOTOR
وصف
Output Power 90 W (1/8 HP)
Voltage Three-Phase 200/220/230 VAC
Frequency 60 Hz
Current 0.59 A at 200 VAC, 60 Hz
Motor Type Induction
Frame Size 90 mm