NSYCAG291LPF | SCHNEIDER ELECTRIC | Outlet Grille - Plastic - Cut Out 291x291mm
ضمان
التسليم والشحن
Enquire Now
Interested in this product? Submit your enquiry by entering your details.
رقم قطعة الشركة المصنعة (MPN)
NSYCAG291LPF
الشركة المصنعة للمعدات الأصلية
SCHNEIDER ELECTRIC
وصف
Range ClimaSys
Product ClimaSys CA
Range compatibility Prisma Prisma P
Prisma Prisma G
Certification CSA
Product or component type Outlet grille
Accessory / separate part category Thermal management accessory
Accessory / separate part destination ClimaSys ventilation system
Fixing mode By screws
Clipped
Material Injected thermoplastic (ASA PC)
Colour External part: grey (RAL 7035)
Cut-out dimensions 291 x 291 mm
Height External: 336 mm
Width External: 316 mm
Depth External: 18 mm