ZM-16-PKZ2 | EATON | Motor Starter Relay
ضمان
التسليم والشحن
Enquire Now
Interested in this product? Submit your enquiry by entering your details.
رقم قطعة الشركة المصنعة (MPN)
ZM-16-PKZ2
الشركة المصنعة للمعدات الأصلية
EATON
وصف
Power Rating 12.5 kW
No. of Phases Three Phase
Current Rating 16 A
Supply Voltage Min 230 VAC
Supply Voltage Max 460 VAC