LV431409X62A250 | SCHNEIDER ELECTRIC | 4 Pole Circuit Breaker 250A MCCB Switchgear
Numéro de pièce du fabricant (MPN)
LV431409X62A250
Fabricant d'équipement d'origine
SCHNEIDER ELECTRIC
Description
Model LV431409X62A250
Series Compact NSX250H, LV4 type
Rated Current 250 A
Trip Unit Micrologic 6.2A (LSIG: Long, Short, Instant, GF)